ADÉL - PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS    Metoda semipermanentního prodloužení řas vznikla na dálném východě a odtud se rozšířila do celého světa.  Jedná se o zcela revoluční způsob prodloužení řas. Tuto metodu si oblíbila i většina celebrit, v naší zemi např. Agáta Hanychová nebo Dagmar Havlová.  K prodloužení dochází nalepením syntetické řasy na řasu vlastní za užití speciálního adheziva. Jedná se o zcela jiný způsob než který se používal v minulosti (lepení trsů řas apod.) Syntetické řasy jsou lehčí než vaše původní řasy a proto je po nalepení necítíte. Umělé řasy při správné aplikaci nepoškozují přírodní řasy.
                                                            

                        

                  ŘASY PŘED PRODLOUŽENÍM                                                             PO  PRODLOUŽENÍ

                                                                            OBRAZKY PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

 

     Na základě přání klientky lze aplikovat různé délky řas s různým zakřivením. Proto lze dosáhnout od zcela přirozeného vzhledu až po extravagantní vzhled. Řasy je možné dále melírovat různými barvami, kdy se nepoužijí všechny řasy černé, ale několik málo řas se použije barevných podle přání zákaznice. Takto lze snadno dosáhnout k dokonalému barevnému sladění vašeho vzhledu. Na řasy lze dále aplikovat swarovski kamínek nebo více kamínků různých barev a ty vzhled ještě umocní.
Pokud je každá řasa správně aplikovaná a zákaznice se o řasy stará, vydrží nalepená řasa na řase původní dokud původní řasa samovolně přirozeně nevypadne.  Protože původní řasy vypadávají musí se nalepené řasy doplňovat. Čas kdy se musí nechat řasy doplnit je zcela individuální, ale většinou se řasy doplňují v rozmezí 2-4 týdny.

       První prodloužení trvá 2-3 hodiny podle počtu prodloužených řas. Cena prvního prodloužení je od 1500 do 2000 Kč v závislosti na počtu prodloužených řas. Cena za doplnění řas je od 250 do 800 Kč v závislosti na stavu řas, tedy počtu doplněných řas. Veškerý materiál k nalepení řas je testovaný a s atestem CE a ROHS.

NÁVRAT NA HLAVNÍ STRÁNKU