ADÉL - PŘÍSTROJE
                  
    KOSMETICKÝ  ULTRAZVUK:
               
         Ultrazvuk se v medicíně používá již desítky let nyní se dostává také do kosmetické praxe.

      Ultrazvuk využívá zvukových vln a kavitace, které rozbíjí pigmentové usazeniny  a další zbloudilé pigmentové buňky. Jakmile se tyto buńky rozpadnou tělo snadno nečistoty odstraní lymfatickým systémem přes mízní uzliny. Časem se pigmentové skvrny zesvětlí, a regenerace kůže se normalizuje. Ultrazvukové vlny dále  uvolňují mrtvé, zrohovatělé kožní buňky na povrchu pokožky a pomáhají uvolnit nečistoty v pórech (černé tečky). To je bezpečný způsob jak  odstranit nečistoty z pórů, protože zvukové vlny nepoškozují životaschopné buňky na kůži a kůži nedráždí. Kůže je po použití ultrzvuku měkká a hladká.              

      

      Ultrazvukové vlny generují teplo jako vedlejší produkt vyrobené energie, které ohřívá pokožku a podporuje kolagenu regeneraci hluboko v dermální vrstvě. Teplo a kavitace dále společně působí na roztahování cév a zlepšuje se proces zásobení buněk i látkové výměny a zlepšuje se mízní tok.  Horko také pomáhá uvolnit buněčný odpad , kerý se odplaví  přes lymfatický systém. Při pravidelném používání ultrazvuku dochází k lepší regeneraci kůže a udržení mladistvého vzhledu kůže.


VYSOKOFREKVENČNÍ OZONIZÉR:

Přístroj je určený k masáži a terapii s využitím tzv. proudů d'Arsonvala. 

Jiskření vznikající při kontaktu skleněné elektrody s pokožkou má povzbuzující vliv na pokožku i na podkožní tkáně. Vytvářený ozon má antibakteriální účinky. Elektrické výboje způsobují lepší prokrvení pokožky, zlepšují absorbci aktivních substancí obsažených v kosmetických přípravcích. Výborný při ošetření aknózní pleti.

                                                                  


             NÁVRAT NA HLAVNÍ STRANU                                                                                        DALŠÍ    STRANA